مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تفاهم نامه سه جانبه مسکن طلاب و روحانیون امضا شد

   کد: 7220
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی عصر امروز در مرکز خدمات تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   تفاهم نامه سه جانبه مسکن طلاب و روحانیون امضا شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، آئین‌ امضای تفاهم‌نامه مسکن طلاب و روحانیون عصر امروز با حضور حجج اسلام و المسلمین ربانی رییس مرکز خدمات و جعفری گیلانی عضو هیئت رییسه این مرکز، مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولین مرکز خدمات و بنیاد مسکن برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین ربانی در این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و همچنین تبریک حضور پرشور مردم در انتخابات، گفت: ان شاء الله به برکت حضور گرم مردم مشکلات و گرفتاری‌های جامعه مرتفع شود.
   وی با بیان اینکه امیدواریم که این تفاهم‌نامه آغاز راه باشد و پس از آن افق‌های جدید همکاری نیز دیده شده و عملیاتی شود گفت: بسیار مهم است که بتوانیم پس از انعقاد تفاهم‌نامه‌ها از ظرفیت‌های آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.
   رییس مرکز خدمات با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون جزو طبقات محروم و مظلوم جامعه هستند، بیان کرد: امیدواریم این خدمت دعای طلاب و حضرت ولی‌عصر(عج) را در پی داشته باشد و انتظار دارم که از این فرصت‌هایی که وجود دارد به خوبی استفاده شود.
   وی با بیان اینکه طلاب سربازان فرهنگی نظام و عاملان انتقال و گسترش فرهنگ دینی هستند، ابراز داشت: بسیاری از روستاها از حضور روحانی محروم است و اگر این تفاهم‌نامه اجرا شود زمینه مهاجرت طلاب به روستاها و همچنین گسترش مکتب اهل‌بیت(ع) را در روستاها فراهم می‌کند.
   وی ادامه داد: از مسؤولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون درخواست دارم با توجه به این تفاهم نامه و مفاد طرح جامع مسکن طلاب و روحانیون نسبت به مسکن طلاب روستایی اقدامات جدی داشته باشد.
   در ادامه این جلسه مهندس تابش ضمن تبریک برای انعقاد این تفاهم‌نامه گفت: ما آمادگی داریم که در حد توان با مرکز خدمات در راه ساخت مسکن طلاب و روحانیون همکاری کنیم و پاره‌ای از مشکلات طلاب و روحانیون را در شهرها و روستاها حل کنیم.
   وی ادامه داد: خدمات بسیار گسترده‌ای در گذشته توسط مرکز خدمات برای طلاب و روحانیون انجام شده است و امیدواریم که بتوانیم با امضای این تفاهم‌نامه و اجرای آن خدمتی را به طلاب و روحانیون ارائه کرده باشیم.
   رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بر اساس این تفاهم نامه و با همکاری مرکز خدمات، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان برای 1000 واحد در روستاها و 500 واحد در شهرهای کوچک زیر 25 هزار نفر همکاری و حمایت خواهیم کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.