• [ اخبار ویژه مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • .: قابل توجه اعضای محترم پروژه ویژه اساتید (15 خرداد) :.

   اطلاعیه شماره 51 مسکن (تخصیص وام بانکی به اعضای پروژه ویژه اساتید (15 خرداد))

   کد: 7323
   ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
   اطلاعیه شماره 51 مسکن (تخصیص وام بانکی به اعضای پروژه ویژه اساتید (15 خرداد))

   روابط عمومی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) به اطلاع اعضای محترم پروژه اساتید (15 خرداد قم) می رساند، عملیات اجرایی پروژه بعد از اخذ موافقتنامه های قانونی و مجوزهای لازم از شهریورماه سال جاری آغاز گردیده و به لطف الهی پروژه فعال و مطابق برنامه در حال اجرا می باشد.
   با توجه به ثبت نام به عمل آمده از اعضاء و دریافت مبلغ اولیه واریزی طلاب و همچنین ضرورت تأمین منابع مالی پروژه، رایزنی ها و پیگیری های اداری از سوی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) جهت اختصاص وام بانکی کم بهره به پروژه از ابتدای فعال شدن پروژه در دستور کار قرار گرفت و بعد از مذاکرات متعدد با مسؤولین ارشد بانک ملی ایران و پیگیری صورت گرفته، امکان بهره مندی از تسهیلات بانکی کم بهره برای پروژه فراهم گردیده است.
   مطابق پیگیری های انجام شده امکان بهره مندی هر واحد از وام بانکی به مبلغ سیصد میلیون ریال با بهره بانکی (دوران مشارکت مدنی و فروش اقساطی) 16 درصد فراهم گردیده است.

   به منظور پیگیری امور مربوطه و امور اداری و ثبتی پروژه، اعضای محترم پروژه مذکور از مورخ 1395/01/20 ظرف مدت یک ماه به دفترخانه اسناد رسمی شماره 12 به نشانی: ابتدای نیروگاه (خیابان توحید) جنب پل هوایی (دست چپ) مراجعه و نسبت به تنظیم وکالتنامه کاری اقدام نمایند.
   تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، کارت معافیت و تصویر آن ها الزامی است.

   بدیهی است وکالتنامه دریافتی به منظور انجام امور اداری و بانکی پروژه بوده و اعتبار دیگری ندارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: