مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان زنجان برگزار شد

   کد: 7896
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
   زنجان/ جلسه تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان زنجان با حضور مسئولین مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان برگزار شد.
   جلسه تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان زنجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، جلسه مشترکی با عنوان تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان، 12 خردادماه با حضور مسئولین مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، مهندس حاجی‌زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با یادآوری بند 4 تفاهم‌نامه بین دو مجموعه گفت: بنیاد مسکن استان همواره در تأمین و واگذاری مسکن به طلاب فعال بوده و در چارچوب این تفاهم‌نامه نیز آماده هرگونه همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه است.
   در ادامه جلسه، حجت الاسلام و المسلمین ترابعلی صبری نیا مدیر مرکز خدمات استان ضمن معرفی مرکز خدمات و با اشاره به مشکلات طلاب و روحانیون، مهم‌ترین مشکل و دغدغه طلاب در سراسر کشور را مشکل مسکن عنوان کرد.
   وی با بیان اینکه مرکز خدمات تمام تلاش خود را برای حل این مشکل انجام می‌دهد، خواستار همکاری دو مجموعه برای اجرایی شدن تفاهم‌نامه بین دو مجموعه شد.
   همچنین در این جلسه، مهندس محمد گلشنی رابط مسکن مرکز خدمات استان گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات و آمار طلاب فاقد مسکن استان ارائه کرد و گفت: با توجه به نبود ظرفیت‌های مسکن مهر در استان، بنیاد مسکن می‌تواند با پرداخت وام، ارائه زمین و آپارتمان‌های آماده تحویل، مرکز خدمات استان را یاری کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.