مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • آیت‌الله سادات اخوی در دیدار با کارکنان مرکز خدمات مطرح کرد؛

   امنیت کشور را مدیون تدبیر رهبری هستیم

   کد: 8237
   ۱۳۹۵/۰۴/۳۰
   یزد/ یکی از معمرین استان یزد در دیدار با کارکنان مرکز خدمات گفت: اطراف ایران اسلامی را جنگ و خونریزی فراگرفته است ولی این کشور عزیز به برکت تدبیر رهبر معظم انقلاب در امنیت کامل به سر می‌برد.
   امنیت کشور را مدیون تدبیر رهبری هستیم

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، حجت الاسلام گل محمدی مدیر مرکز خدمات استان و کارکنان این مرکز با حضور در منزل آیت‌الله سید محمدکاظم سادات اخوی از سال‌ها تلاش وی در راه تبلیغ و تفسیر دین مبین اسلام تقدیر و تشکر کردند.
   در این دیدار که در تاریخ 30 تیرماه انجام شد، مدیر مرکز خدمات استان گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه کرد و حمایت از معمرین را توفیق خاص الهی به این مرکز دانست.
   آیت‌الله سادات اخوی ضمن خوش‌آمد گویی به مدیر مرکز، شکر نعمت‌های الهی ازجمله نعمت وجود رهبر معظم انقلاب در صدر ایران اسلامی را لازم دانست و افزود: اطراف ایران اسلامی را جنگ و خونریزی فراگرفته است ولی این کشور عزیز به برکت تدبیر رهبر معظم انقلاب در امنیت کامل به سر می‌برد.
   وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مرکز خدمات از معمرین بیان کرد: روحانیون معمر سال‌های عمر خود را صرف تبلیغ دین مبین اسلام در مناطق مختلف کشور کرده و مورد مراجعه اقشار مختلف مردم بوده‌اند ولی اکنون که به علت کهولت سن در خانه به سر می‌برند فراموش شده و مورد بی‌مهری برخی از مسئولین قرار می‌گیرند.
   در پایان لوح یادبودی از طرف مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به وی تقدیم و از خدمات ارزنده‌شان تجلیل شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.