مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیر مرکز خدمات استان مازندران

   جلسه شورای مسکن استان مازندران برگزار شد

   کد: 8605
   ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
   ساری/ جلسه شورای مسکن استان مازندران با حضور مدیر مرکز خدمات استان و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.
   جلسه شورای مسکن استان مازندران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران، جلسه شورای مسکن استان با حضور مدیر مرکز خدمات و جمعی از مسئولین استانی در دفتر معاون عمرانی استانداری برگزار شد
   حجت الاسلام و المسلمین فلاح مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات و آمار طلاب فاقد مسکن استان ارائه کرد و در ادامه تمامی نهادهای حاضر در جلسه به‌منظور رفع مشکل مسکن طلاب استان اعلام آمادگی کردند.
   در این جلسه مقرر شد جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان 10 مهرماه در مرکز خدمات برگزار شود.
   اختصاص تعداد 10 واحد از مسکن مهر در شهر نکا اضافه بر سهمیه قبلی، تسریع در فرایند تحویل قرارداد مسکن مهر آمل و نداشتن محدودیت در ثبت‌نام مسکن مهر ساری از دیگر مصوبات این جلسه بود.
    شایان ذکر است، در این جلسه حجج اسلام و المسلمین فلاح مدیر مرکز خدمات استان و نبی تبار مسئول نمایندگی بابل، مهندس محمدی کارشناس مسکن مرکز، مهندس نبیان معاون عمرانی استاندار و مهندس نوروزی مدیرکل اداره راه و شهرسازی، مهندس حمیدی معاون بنیاد مسکن استان و روسای ادارات برق، مخابرات و آب و فاضلاب و مدیران بانک مسکن و تعدادی از کارشناسان مرتبط با مسکن استان مازندران حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.