• [ اخبار مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • در مسجد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد

   نشست توجیهی پروژه مسکن مهر 24 واحدی مهرگان قزوین

   کد: 8611
   ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
   قزوین/ جلسه ای به منظور معرفی پروژه، نحوه ثبت نام و تبیین کمک های حمایتی مرکز خدمات حوزه های علمیه در خصوص توجیه متقاضیان مسکن مهر مهرگان قزوین برگزار شد.
   نشست توجیهی پروژه مسکن مهر 24 واحدی مهرگان قزوین

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، روز شنبه مورخ 1395.06.27 جلسه ای به منظور معرفی پروژه، نحوه ثبت نام و تبیین کمک های حمایتی مرکز خدمات حوزه های علمیه در خصوص توجیه متقاضیان مسکن مهر مهرگان قزوین با حضور حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین و آقایان مهندس کشاورز معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین، مهندس پورقادر معاون مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی استان و مدیر امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون برگزار شد.
   در ابتدای جلسه  حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی و تبریک اعیاد قربان و غدیر، به بیان اهمیت امر مسکن و مشکل طلاب در تهیه مسکن پرداخته و بر حمایت همه جانبه مرکز خدمات و مسئولین استانی در این خصوص تاکید کرد.
   مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین اظهار داشت: تمامی سعی و تلاش کارشناسان بخش مسکن بر این است تا با استفاده از ظرفیت های موجود و  توان مالی طلاب بتوانند ان شاء الله آنان را خانه دار کنند.
   در ادامه آقای مهندس کشاورز معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین، ضمن بیان خدماتی که اداره بنیاد مسکن در بخش مسکن روستایی در قالب تفاهم نامه سه جانبه می تواند ارائه دهد قول همکاری و مساعدت در بخش واگذاری مسکن و تسهیلات را دادند.
   در این رابطه آقای مهندس پورقادر معاون مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: در مورد مسکن مهر ما با تمام توان در خدمت جامعه روحانیت هستیم و در صورت امکان و ظرفیت، سعی ما بر حل مشکلات و موانع خواهد بود تا هر چه سریعتر واگذاری در این بخش صورت پذیرد.
   در پایان مدیر امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون در خصوص سیاست های جدید مرکز خدمات و مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، طرح جامع مسکن و همچنین اقدامات انجام شده در مورد مسکن طلاب استان گزارشی ارائه و به تفصیل نحوه و شرایط ثبت نام، میزان و نحوه حمایت‌های مرکز خدمات حوزه های علمیه، زمان بندی در نظر گرفته شده برای واریز سهم متقاضیان پروژه، آیتم های موثر بر میزان کمک حمایتی و وام مسکن مرکز خدمات را تبیین و به تمامی سوالات حاضرین پاسخ داد.

   شایان ذکر است با توجه به درخواست طلاب محترم به منظور تمدید زمان ثبت نام پروژه، مهلت ثبت نام به مدت 10 روز تا تاریخ 1395.07.10 تمدید گردید.

   شرایط ثبت نام را می توانید در اینجا مطالعه نمائید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: