مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون مرکز خدمات و مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون در شهرستان قروه مطرح کرد؛

   تمرکز زدایی از قم؛ اولویت اصلی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون

   کد: 8723
   ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
   سنندج/ مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون گفت: باید طوری عمل کرد که طلاب و روحانیون در قم متمرکز نشوند و به استان‌ها و شهرستان‌های خود برگردند و در آنجا فعالیت داشته باشند.
   تمرکز زدایی از قم؛ اولویت اصلی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین اکبری معاون مرکز خدمات و مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) در دیدار با حوزویان شهرستان قروه، توضیحاتی پیرامون تأمین مسکن طلاب و روحانیون ارائه کرد.
   وی با بیان اینکه می‌توان مهم‌ترین فعالیت‌های مرکز خدمات را در سه بخش اصلی عنوان کرد، گفت: تأمین اجتماعی و بیمه تکمیلی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مرکز خدمات است که از
   اولین و اصلی ترین هدف‌های این مرکز نیز محسوب می‌شود.
   مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، خدمات فرهنگی را یکی دیگر از اولویت‌های مرکز خدمات دانست و افزود: این خدمات به‌ صورت همایش‌های سالانه و ماهانه ویژه خانواده طلاب برگزار می‌شود که می‌توان به همایش تجلیل از ممتازین و همایش تلبس به عنوان نمونه ای از خدمات فرهنگی مرکز اشاره کرد.
   وی اولویت بعدی مرکز خدمات که چند سال اخیر و به تازگی در استان کردستان نیز اجرا شده است را بحث مسکن طلاب و روحانیون عنوان کرد و افزود: از ابتدای شروع فعالیت مؤسسه عمران نورگستر دوازده هزار مسکن برای حوزویان سراسر کشور ساخته شده است و مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) نیز تمام تلاش خود را برای ساخت مسکن طلاب مخصوصاً در مناطق محروم و شهرستان‌ها انجام می‌دهد.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری یکی از هدف‌های مهم مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون را انتقال خدمات عمرانی از قم به استان‌های دیگر دانست و اذعان کرد: باید طوری عمل کرد که طلاب و روحانیون محترم در قم متمرکز نشوند و به استان‌ها و شهرستان‌های خود بازگردند و در آنجا فعالیت داشته باشند.
   وی تشکیل شورای سیاستگذاری مسکن در استان‌ها را قدم خوبی جهت ساخت مسکن برای طلاب و روحانیون ارزیابی کرد و خاطرنشان ساخت: ان شاء الله به‌زودی خبرهای خوبی برای فاقدین مسکن در استان کردستان داریم و امیدواریم به‌ زودی با برنامه‌ریزهای انجام‌ شده نگرانی طلاب بابت مسکن از بین برود و با فکر باز به تحصیل، تدریس و یا تبلیغ علوم دینی ادامه دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.