مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه بررسی و پیگیری وضعیت مسکن طلاب استان کردستان مقرر گردید

   اختصاص60 واحد مسکن شهری به طلاب و روحانیون استان کردستان

   کد: 8765
   ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
   سنندج/ در جلسه بررسی و پیگیری وضعیت مسکن طلاب استان کردستان، اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان در خصوص کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان کرستان اعلام آمادگی نمودند.
   اختصاص60 واحد مسکن شهری به طلاب و روحانیون استان کردستان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، جلسه بررسی و پیگیری وضعیت مسکن طلاب استان با حضور مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، مدیرکل مسکن و شهرسازی، معاونت مسکن شهری و معاونت مسکن روستایی استان جهت پیگیری و ساماندهی وضعیت مسکن طلاب ساکن در شهرستان‌های استان برگزار شد.
   ازجمله مهم‌ترین مباحثی که در این دیدار مصوب شد می‌توان به اختصاص مسکن به طلاب و روحانیون ساکن در شهرستان‌های استان اشاره کرد که بر طبق این مصوبه درمجموع  تعداد 60 واحد از ظرفیت‌های موجود و در اختیار اداره کل بنیاد مسکن استان به مرکز خدمات حوزه‌های علمیه  استان واگذار خواهد شد.
   گفتنی است در همین راستا مقرر شد تعدادی واحد مسکونی در شهرستان های بیجار، قروه، کامیاران و سنندج به طلاب محترم اختصاص پیدا کند.
   در ادامه این جلسه  مقرر گردید کارشناس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با همکاری بنیاد مسکن نسبت به شناسایی پروژه‌های شهری و روستایی در راستای اجرای تفاهم‌نامه سه‌جانبه مابین طرفین اقدام کرده و مراتب را بعد از قطعی شدن جهت فراخوان طلاب عملیاتی کند.
    در پایان این جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی فر مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان از زحمات و تلاش‌های مجدانه‌ی اداره کل مسکن و شهرسازی تشکر کرد و با توجه به نیاز استان به 300 واحد مسکونی، خواستار همکاری روزافزون آن مجموعه در راستای عملیاتی کردن طرح‌های تأمین مسکن طلاب استان شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.