• [ اخبار مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • با حضور متقاضیان این پروژه صورت پذیرفت

   آئین انتخاب واحد پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین

   کد: 8770
   ۱۳۹۵/۰۷/۱۸
   تهران/ انتخاب واحد پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین واقع در فاز 5 شهر جدید پرند از میان بلوک های در نظر گرفته شده برای طلاب با حضور متقاضیان در مکان پروژه و مشاهده پیشرفت فیزیکی آن برگزار شد.
   آئین انتخاب واحد پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، روز پنج شنبه مورخ 1395.07.15 آئین انتخاب واحد و جانمایی طلاب ثبت نامی در پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین واقع در فاز 5 شهر جدید پرند برگزار شد.

    

   در این برنامه متقاضیان ضمن حضور در مکان پروژه در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه قرار گرفتند. همچنین مشخص شد طی 45 روز گذشته و پس از برگزاری جلسه توجیهی مورخ 1395.06.01 علاوه بر کارهای انجام شده قبلی، اقداماتی در بلوک های در نظر گرفته شده برای طلاب صورت پذیرفته که به قرار زیر است:

   • عملیات کف سازی آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی اجرا شده است.
   • لوله کشی گاز به اتمام رسیده است.
   • عملیات شیب بندی پشت بام اجرا و به اتمام رسیده است.
   • سیم کشی برق در بلوک های B، A و C انجام شده و در دیگر بلوک ها ادامه دارد.
   • عملیات سیمانکاری نمای ساختمان به پایان رسیده و نقاشی و زیباسازی آن چند ماه بعد اجرا می شود.

   در خصوص کارهای اداری پرونده های طلاب عضو نیز می توان اذعان داشت که پرونده ها پس از اتمام مدت زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام، پوشه بندی شده و برای ثبت در سامانه و انجام استعلامات مورد نیاز تحویل شرکت عمران پرند شده است.


   از آنجایی که طبق ضوابط شرکت عمران پرند می بایست جانمایی متقاضی در پروژه مورد درخواست، مشخص شود لذا مرکز خدمات حوزه های علمیه نسبت به اطلاع رسانی در این خصوص اقدام نموده و طلاب محترم ضمن حضور در مکان پروژه نسبت به انتخاب واحد خود با توجه به نیاز و توان مالی خود اقدام نمودند. 


   شایان ذکر است تمامی واحدهای درنظر گرفته شده در بلوک های C، B و D دو خوابه، دارای پارکینگ و انباری بوده و متراژهای تقریبی انتخاب شده از سوی طلاب محترم 77، 81، 84، 86 و 90 متری می باشد.


   در پایان مشخصات واحدهای انتخاب شده توسط متقاضیان در پرونده ثبت نامی آن ها درج و سیر اداری پرونده ها در حال انجام می باشد همچنین نتیجه اقدامات بعدی متعاقبا به اطلاع اعضای ثبت نامی خواهد رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: