مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در دیدار با مدیر و معاون مسکن مرکز خدمات استان تأکید کرد

   در طراحی ساختمان‌های مسکونی به سبک زندگی اسلامی توجه شود

   کد: 8784
   ۱۳۹۵/۰۷/۲۲
   اهواز/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خوزستان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در این استان گزارشی از پروژه‌های مسکونی استان ارائه کرد.
   در طراحی ساختمان‌های مسکونی به سبک زندگی اسلامی توجه شود

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین کلاه‌کج مدیر مرکز خدمات استان و مهندس مهران طاهری معاون مسکن این استان با آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی‌فقیه در خوزستان دیدار و گزارشی از روند ساخت پروژه 223 واحدی پردیس اهواز، 120 واحدی دزفول و 90 واحدی آبادان ارائه کردند و نقشه‌های تأیید شده پروژه اهواز به وی ارائه شد.

   با توجه به اینکه برای اولین بار است در استان خوزستان مرکز خدمات اقدام به ساخت مسکن ویژه طلاب و روحانیون کرده است نماینده ولی‌فقیه در استان از این اقدام ابراز خوشحالی کرد.

   آیت‌الله موسوی جزایری ضمن تأکید بر تسریع آغاز عملیات ساختمانی، خواستار رعایت سبک زندگی اسلامی در طراحی ساختمان مسکونی طلاب شد و افزود: جای بسی خوشحالی است که یک تشکیلات با هدف ساخت مسکن برای طلاب و روحانیون در حال پیگیری برای حل این مشکل است.

   وی ابراز امیدواری کرد این کار خیر در تمامی شهرستان‌های استان خوزستان با همین جدیت دنبال شود و سپس از زحمات رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرعامل موسسه مسکن طلاب و روحانیون برای تلاش‌هایشان در این زمینه قدردانی کرد.

   شایان ذکر است، پروژه مسکن اهواز در 7 بلوک 5 تا 7 طبقه در منطقه پردیس اهواز و در زمینی به مساحت 12هزار 300 متر مربع و در واحدهای 85 متری تا 110 متری متر ساخته می‌شود و زمان تحویل آن 36 ماهه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.