مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهر اقبالیه بررسی شد

   کد: 8877
   ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
   قزوین/ در جلسه مشترکی با حضور امام‌جمعه، شهردار و رئیس شورای شهر اقبالیه و مدیر مرکز خدمات استان قزوین مشکلات مسکن طلاب و روحانیون این شهر بررسی شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهر اقبالیه بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، در این جلسه که در دفتر امام‌جمعه شهر اقبالیه برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین توسلی نژاد مدیر مرکز خدمات استان یکی از سیاست‌های مرکز خدمات را تهیه مسکن برای طلاب و روحانیون معرفی کرد و گفت: ما در مرکز خدمات استان جهت تهیه و ساخت مسکن با سازمان‌ها و ارگان‌های متولی رایزنی‌های لازم را انجام داده و امیدواریم هرچه زودتر تلاش‌های ما ثمر دهد.

   وی با بیان اینکه تعداد زیادی از طلاب و روحانیون اقبالیه متقاضی مسکن هستند افزود: اجرایی کردن پروژه‌ی مسکن نیاز به همکاری و همیاری تمام مجموعه‌های حوزوی و غیر حوزوی دارد و ما در این جهت دست یاری به‌سوی دوستان دراز می‌کنیم.

   در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمیان امام‌جمعه شهر اقبالیه، اقدامات مرکز خدمات را مقدس و قابل‌تقدیر توصیف برشمرد و تصریح کرد: هر چه در این مسیر زحمت‌کشیده شود کم است و بنده نیز از دوستان شورای شهر و شهرداری درخواست کرده‌ام تا در حد امکان در این امر همکاری کنند.

   آقایان پیری شهردار و بیگدلی رئیس شورای شهر اقبالیه نیز جهت همکاری و معرفی ظرفیت‌های موجود اعلام همکاری کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.