مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

   کد: 9474
   ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
   بیرجند/جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی با حضور مسئولان دو مجموعه برگزار شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد مدیر مرکز خدمات و مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان روز سه‌شنبه هفتم دی‌ماه سال جاری دیدار و گفتگو کردند.
   این جلسه به میزبانی بنیاد مسکن و باهدف تسهیل در واگذاری مسکن‌های در حال ساخت و یا تکمیل شده این بنیاد برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد با بیان اینکه اکثر طلاب استان از مشکل مسکن رنج می‌برند،گفت: مرکز خدمات امیدوار است با همکاری بنیاد مسکن استان بتواند گام مؤثری جهت رفع مشکل مسکن طلاب استان بردارد.
   در ادامه جلسه، مهندس آسمانی مقدم با ارائه گزارشی از واحدهای مسکونی در حال ساخت و تکمیل شده استان، در خصوص تسهیل در روند اجرایی واگذاری مسکن در چهارچوب تفاهم‌نامه فی‌مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.