مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان خراسان جنوبی برگزار شد

   کد: 9537
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
   بیرجند/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان خراسان جنوبی با حضور اعضای این شورا در دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان خراسان جنوبی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان با حضور حجج‌اسلام و المسلمین عبادی نماینده ولی‌فقیه در استان، اکبری رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون و اعضای این شورا در دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان برگزار شد.
   در این جلسه در خصوص مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان بحث و گفتگو صورت گرفت.
   حجت الاسلام و المسلمین عبادی در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش‌های مرکز خدمات و تمامی نهادهایی که در تلاشند برای حل مشکل مسکن طلاب قدمی بردارند، گفت: مشکل مسکن برای همه آحاد مردم وجود دارد و برای حل آن عزم جدی مسئولان دستگاه‌های مرتبط را می‌طلبد و در خصوص طلاب باید تدابیری اندیشیده شود که هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.
   همچنین حجت الاسلام والمسلمین اکبری با بیان اینکه یکی از مشکلات پیش روی طلاب برای خانه دار شدن، درآمد بسیار پایین این عزیزان است، گفت: روحانیت جزء اصلی و جدانشدنی جامعه هستند و حق دارند مثل بقیه آحاد مردم از تسهیلات بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی برای خانه دار شدن استفاده نمایند.
   در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین جعفری راد مدیر مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از آمار طلاب بدون مسکن و فعالیت‌های صورت گرفته توسط این مرکز جهت تسهیل فرآیند خانه‌دار شدن طلاب استان، از همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره راه و شهرسازی استان قدردانی کرد.
   در ادامه آقای فرهادی معاون عمرانی استانداری با بیان اینکه استان خراسان جنوبی از مناطق محروم کشور به شمار می‌رود، گفت: تمامی مردم استان از مشکل درآمد و بیکاری رنج می‌برند و برای رفع این موضوع نیازمند توجه جدی مسئولان کشوری نسبت به استان هستیم.
   همچنین وی در خصوص اعطای تسهیلات به طلاب و روحانیونی که شرایط خانه‌دار شدن را دارند، گفت: بدون تردید استانداری جهت رفع مشکل مسکن طلاب، از هرگونه کمک و یا حمایتی دریغ نخواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.