مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

    • بازدید رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون از پروژه‌های مسکن استان خراسان جنوبی

      کد: 9543
      ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
      بیرجند/ رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون و مسئولین مرکز خدمات استان خراسان جنوبی از پروژه‌های مسکن این استان بازدید کردند.
      بازدید رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون از پروژه‌های مسکن استان خراسان جنوبی

      به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین اکبری رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون و هیئت همراه، با حضور در شهرستان بیرجند از پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بازدید کردند.
      در این بازدید مسئولان مرکز خدمات از روند ساخت پروژه‌های مسکن در شهرستان بیرجند و روستاهای اطراف بازدید و به طور کامل از روند ساخت و ساز این پروژه‌ها مطلع شدند.
      رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون پس از این بازدیدها ابراز امیدواری کرد با توافقات صورت گرفته، مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان هرچه سریع‌تر برطرف شود.

      نام:
      پست الکترونیک:
      شرح نظر:
      کد امنیتی:
       

       

       

      کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.