مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از پروژه 180 واحدی بنیاد مسکن استان همدان

   کد: 9633
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
   همدان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان از پروژه مسکونی 180 واحدی این بنیاد بازدید کردند.
   بازدید از پروژه 180 واحدی بنیاد مسکن استان همدان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، حجت الاسلام و المسلمین مظاهری مدیر مرکز خدمات و آقای ظفری مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از پروژه مسکونی 180 واحدی این بنیاد در همدان بازدید کردند.
   حجت الاسلام یاسر مظاهری در این بازدید ضمن قدردانی از مدیر کل بنیاد مسکن استان همدان برای زحمات صورت گرفته در ساخت پروژه، کیفیت واحدها را قابل قبول دانست و گفت: تفاهم‌نامه سه جانبه ای که در قالب ظرفیت شهری امضا شده است، فرصت مناسبی برای رفع بخشی از مشکلات مسکن طلاب و روحانیون خواهد بود.
   آقای ظفری نیز در این بازدید آمادگی خود را جهت واگذاری واحدها و ارائه خدمات هرچه بیشتر در پروژه مذکور اعلام کرد.
   به گزارش آقای مهشیدی کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، پروژه 180 واحدی بنیاد مسکن در شهرک مدنی واقع و کیفیت آن مورد تایید بوده است و همچنین واحدهای آن با شرایط مناسب و رعایت تمام مباحث ایمنی و نظام مهندسی ساخته شده است.
   گفتنی است، تفاهم‌نامه‌ای نیز جهت واگذاری واحدهای این پروژه به حوزویان استان در دست اقدام و انعقاد است، که در صورت به نتیجه رسیدن متعاقبا اعلام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.