مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در محل استانداری استان مرکزی صورت پذیرفت

   برگزاری دومین جلسه شورای سیاست گذاری مسکن در اراک

   کد: 9694
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
   اراک/ دومین جلسه شورای سیاست گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد.
   برگزاری دومین جلسه شورای سیاست گذاری مسکن در اراک

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان مرکزی، دومین جلسه شورای سیاست گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان مورخ 1395.10.25 با حضور جناب آقای مهندس فیلی معاون عمرانی استاندار، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی مدیرکل دفتر پیگیری و جذب ظرفیت های مؤسسه مسکن، حجت الاسلام و المسلمین طاهری مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیر کل بنیاد مسکن استان و کارشناس مسکن مرکز خدمات استان در محل استانداری برگزار شد.

   در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین رفیعی گزارشی از طلاب فاقد مسکن استان ارائه نموده و هر کدام از اعضاء به بیان نقطه نظرات خود در خصوص تسریع در انتخاب زمین مناسب و در نهایت ساخت مسکن برای طلاب و روحانیون استان پرداختند.

   در پایان مقرر شد با همکاری ادارات کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی استان مقدمات انجام کار معرفی زمین و در نهایت ساخت مسکن برای این قشر از جامعه فراهم گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.