مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات پروژه مسکونی طلاب بندرعباس بررسی شد

   کد: 9701
   ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
   بندرعباس/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان و معاون فنی مهندسی موسسه مسکن طلاب و روحانیون با مدیر املاک استان دیدار و مشکلات پروژه مسکونی طلاب بندرعباس را بررسی کردند.
   مشکلات پروژه مسکونی طلاب بندرعباس بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین احمد کمالی مدیر مرکز خدمات استان و مهندس کلایه معاون فنی مهندسی موسسه مسکن طلاب و روحانیون با خانم بهاءالدینی مدیر املاک استان دیدار و خواستار رفع موانع موجود در اجرای پروژه مسکونی طلاب بندرعباس شدند.
   اعلام موافقت با تحویل زمین در شهرستان‌های میناب، بندرلنگه و جاسک و رفع موانع واگذاری زمین در شهرستان حاجی‌آباد، و تعیین تراکم، سطح اشغال زمین، حداقل متراژ، تعداد طبقات، ضرورت اجرای پیلوت و ارائه ضوابط اولیه طراحی، در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
   در پایان جلسه کاهش تعداد واحدها از 100 واحد به 72 واحد با موافقت مسکن و شهرسازی مؤسسه مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.