مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور مسئولین ادارات خدمات مسکن و امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون صورت پذیرفت.

   بازدید از پروژه های مورد تفاهم مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان

   کد: 9729
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
   گیلان/از پروژه های مورد تفاهم واقع در سیاهکل، فومن، رشت فاز 2 و لنگرود بازدید شد.
   بازدید از پروژه های مورد تفاهم مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان، مورخ 1395.10.30 طی سفر مدیر امور بهره برداران و مدیر امور خدمات مسکن از مجموعه معاونت خدمات مسکن و امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) به استان گیلان، بازدیدی از پروژه های معرفی شده در این استان به منظور ارزیابی آن ها صورت پذیرفت.

   پروژه هایی که مورد بازدید قرار گرفت از جمله پروژه های مورد تفاهم مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و راه و شهرسازی استان می باشد.

   در این بازدید پروژه هایی واقع در شهرهای سیاهکل، فومن، رشت فاز 2 و لنگرود مورد ارزیابی قرار گرفت که طی آن روند پیشرفت فیزیکی و کیفیت فنی پروژه بررسی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.