مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • طی جلسه ای با مسئولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان مقرر گردید.

   کاهش آورده اولیه طلاب و روحانیون استان گیلان

   کد: 9730
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
   گیلان/آورده اولیه طلاب و روحانیون در پروژه مسکن شهرهای سیاهکل و کیاشهر تقلیل یافت.
   کاهش آورده اولیه طلاب و روحانیون استان گیلان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان، مورخ 1395.10.30 جلسه ای در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور آقایان مهندس بابائی رئیس اداره مسکن شهری بنیاد مسکن و مهندس احمدی معاون ایشان، مدیر امور بهره برداران و مدیر امور خدمات مسکن از مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) و کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان برگزار شد.

   در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید مبلغ آورده اولیه طلاب و روحانیون متقاضی واجد شرایط، در پروژه های مسکن شهری مورد تفاهم با مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان در شهرهای سیاهکل و کیاشهر از 10 میلیون تومان به 5 میلیون تومان تقلیل یابد.
   همچنین مسئولین بنیاد مسکن مهلت معرفی متقاضیان واجد شرایط را تا پایان بهمن ماه سال جاری اعلام نموده و متذکر شدند بعد از زمان مشخص شده هیچگونه ثبت نام دیگری صورت نخواهد گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.