مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در حوزه علمیه اهل بیت (ع) آستانه اشرفیه برگزار شد

   همایش معرفی پروژه های مسکن طلاب سیاه

   کد: 9731
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
   گیلان/ همایشی در خصوص معرفی پروژه های مسکن در شهرهای سیاهکل و کیاشهر در حوزه علمیه اهل بیت (ع) آستانه اشرفیه برگزار گردید.
   همایش معرفی پروژه های مسکن طلاب سیاه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان، همایشی در خصوص معرفی پروژه های مسکن در شهرهای سیاهکل و کیاشهر در حوزه علمیه اهل بیت (ع) آستانه اشرفیه با حضور حجت الاسلام و المسلمین ساجدی امام جمعه محترم این شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین قلی زاده مدیر مرکز خدمات استان گیلان، مدیر امور بهره برداران و مدیر امور خدمات مسکن از مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر)، مهندس جودت مسئول تسهیلات بنیاد مسکن شهرستان آستانه اشرفیه و کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه استان برگزار شد.

   در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین قلی زاده ضمن خوش آمدگویی به طلاب و روحانیون حاضر و امام جمعه محترم این شهرستان، توضیحاتی در خصوص عملکرد و اهداف مرکز خدمات ارائه و از مدیر امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون دعوت نمود تا به منظور معرفی پروژه های مذکور، توضیحات لازم را ارائه نماید.

   مدیر امور بهره برداران مؤسسه مسکن ضمن اعلام تسهیلات پروژه، از کاهش مبلغ آورده اولیه متقاضیان جهت ثبت نام از 10 میلیون تومان به 5 میلیون تومان خبر داد.

   همچنین مهندس جودت نماینده بنیاد مسکن این شهرستان آمادگی خود را جهت بازدید متقاضیان از پروژه های مذکور قبل از انعقاد قرارداد اعلام نموده و به تشریح کامل پروژه پرداخت.

   در ادامه کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه استان نسبت به اعلام شرایط جدید ثبت نام برای متقاضیان دارای شرایط در استان گیلان خبر داده و بیان داشت: با توجه به مصوبه کمسیون ویژه مسکن، در شهرهایی از استان که پروژه ای توسط مرکز خدمات تعریف نشده است، متقاضیان می توانند جهت ثبت نام پروژه های مذکور مراجعه نمایند.

   در پایان مدیر امور خدمات مسکن مؤسسه مسکن از بازه زمانی مشخص شده توسط بنیاد مسکن خبر داده و نصریح کرد: مهلت ثبت نام و استفاده از تسهیلات ویژه با توجه به تذکر بنیاد مسکن، تا پایان بهمن ماه می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.