مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون کاشان برگزار شد

   کد: 9732
   ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
   کاشان/ پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب کاشان با موضوع بررسی ظرفیت‌های بافت فرسوده، بررسی ظرفیت‌های اداره اوقاف و پیگیری واگذاری زمین برگزار شد.
   پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون کاشان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون کاشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مدیر مرکز خدمات و اعضای شورای سیاست‌گذاری مسکن کاشان برگزار شد.
   این جلسه با موضوعیت بررسی ظرفیت‌های بافت فرسوده، بررسی ظرفیت‌های اداره اوقاف و پیگیری واگذاری زمین در کاشان و آران بیدگل برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین یوسفی به ارائه‌ی توضیحاتی درباره شرایط مسکن طلاب و اهمیت آن در کاشان پرداخت.
   مدیر مرکز خدمات با بیان اینکه سیاست مرکز خدمات در امر مسکن، تمرکززدایی طلاب در یک منطقه است افزود: ساخت ساختمان‌های دو یا سه طبقه در نقاط مختلف شهر با هدف عدم تمرکز طلاب و افزودن بار فرهنگی در جامعه از اهداف مرکز خدمات است.
   وی در ادامه از زحمات مهندس نظرپور و آراسته در جهت تخصیص زمین برای احداث مسکن طلاب و روحانیون در کاشان و آران بیدگل تشکر کرد.
   مهندس هوشمندی، مدیرعامل شرکت عمران و احیای بافت فرسوده به معرفی مناطق، مشخصات، ویژگی‌ها و مزایای بافت فرسوده کاشان پرداخت.
   دسترسی آسان به مسجد، مدرسه و امتیازات چهارگانه، تخفیف 50 درصدی شهرداری و نظام مهندسی، تسهیلات بانکی با عنوان‌های (وام ودیعه مسکن و وام نوسازی) ازجمله ویژگی‌ها و امتیازهای احیای بافت فرسوده است.
   در ادامه مهندس ستاری، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشان ضمن بیان توضیحاتی در مورد مسکن روستایی، آمادگی کامل این اداره را در ارائه تسهیلات فوق به واجدین شرایط اعلام کرد.
   حجت الاسلام والمسلمین جنتی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نیز ضمن قدردانی از اقدامات مرکز خدمات در راستای ارائه خدمات به طلاب، اظهار داشت: این اداره جهت مشارکت در قالب ساخت مسکن طلاب و روحانیون با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه آمادگی کامل دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.