مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون معزز استان تهران

   گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین پرند

   کد: 9942
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
   تهران/ کارشناسان مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران از پروژه 270 واحدی پرشین پرند بازدید کردند.
   گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین پرند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، کارشناسان مسکن مرکز خدمات حضور در شرکت عمران پرند، نسبت به ارائه پرونده‌های طلاب ثبت نام شده جدید جهت ثبت در سامانه اقدام کردند.
   همچنین در این جلسه نواقص پرونده‌های ماقبل را تکمیل نموده و شماره حساب مسدودی طلابی که پرونده‌های آنان به اتمام رسیده را از شرکت عمران پرند دریافت کردند.
   کارشناسان مسکن در ادامه از نزدیک، روند پیشرفت پروژه را مورد ارزیابی قرار داده و گزارشی از پیشرفت پروژه آماده ساختند که در پیوست خبر جهت اطلاع طلاب و روحانیون آورده شده است .
   در پایان خاطر نشان می‌سازد که چند مدل پنجره و درب بالکن از جنس UPVC مورد بررسی قرار گرفت و یک مورد نیز مورد موافقت برای نصب قرار گرفت و مابقی پنجره‌ها و درب‌ها اندازه‌گیری شده و سفارش ساخت آن به کارخانه داده شده است و به‌زودی عملیات نصب آنها شروع خواهد شد.
   از طلاب محترم تقاضا می‌شود با ورود به پنل شخصی از طریق سامانه سخا کلیه اطلاعات پذیرشی خود را در خصوص عائله‌مندی، تدریس، ممتازی، تبلیغ، تألیف، پژوهش، تلبس، حفظ قرآن و نهج‌البلاغه را تکمیل و به‌روزرسانی نمایند.
   ضمناً تمامی طلابی که شماره حساب مسدودی خود را دریافت نموده‌اند الزامی است نسبت به واریز وجه اولیه و قسط پیش بینی شده برای آذرماه اقدام عاجل به عمل آورند.

    فایل پیوست
    
   Document1.pdf81.95  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.