مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون کاشان بررسی شد

   کد: 9994
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
   کاشان/ جلسه بررسی ظرفیت‌های احداث مسکن طلاب کاشان با حضور رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیون کاشان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، جلسه بررسی ظرفیت‌های احداث مسکن برای طلاب و روحانیون کاشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین اکبری، رئیس موسسه مسکن طلاب و روحانیون و حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مدیر مرکز خدمات کاشان در قم برگزار شد.
   در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین رفیعی، مدیرکل املاک و جذب ظرفیت‌های مسکن و آقای مهندس خان احمدی معاون خدمات مسکن و امور بهره‌برداران این موسسه همراه بود در مورد نحوه تملیک زمین واگذار شده توسط اداره راه و شهرسازی کاشان به مرکز خدمات جهت احداث مسکن طلاب و روحانیون و بررسی مشکلات به وجود آمده در این امر بحث و گفتگو شد.
   حجت الاسلام والمسلمین یوسفی با اشاره به روند اخذ زمین در کاشان، در مورد موقعیت و قیمت مناسب زمین دریافتی از اداره راه و شهرسازی کاشان جهت ساخت مسکن طلاب و روحانیون توضیحاتی را ارائه کرد.
   مدیر مرکز خدمات کاشان در ادامه به ظرفیت‌های بافت فرسوده در منطقه اشاره کرد و گفت: احداث ساختمان در بافت فرسوده شامل تسهیلات و تخفیف بسیاری در اخذ پروانه ساخت و اخذ وام‌های بانکی می‌شود و از طرفی تمامی زیرساخت‌های لازم را جهت ساخت‌وساز و سکونت دارد.
   حجت الاسلام والمسلمین اکبری مهم‌ترین سیاست در احداث مسکن طلاب و روحانیون را تمرکز زدایی دانست و افزود: ساخت 120 واحد به صورت متمرکز مغایر با طرح جامع مسکن است و باید به‌صورت پراکنده در سطح شهر این پروژه اجرا شود.
   در ادامه آقای مهندس خان احمدی پیشنهاد احداث 120 واحد را در سه فاز مطرح کرد تا با این کار هم زمین حفظ، و هم نیاز متقاضیان به مسکن در طی چند سال برطرف شود که این پیشنهاد از سوی رئیس موسسه مسکن و مدیر کاشان مورد موافقت قرار گرفت.
   در پایان با موافقت حجت الاسلام و المسلمین اکبری و مدیر مرکز خدمات کاشان مقرر شد زمین مشخص شده در اولین فرصت توسط کارشناس نظام مهندسی قیمت گذاری شده تا به ملکیت قطعی مرکز خدمات در بیایید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.