• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • بازدید از مراحل پایانی مجتمع مسکونی سهندیه تبریز

   کد: 10560
   ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
   تبریز/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی و مسئول مسکن این مرکز از مراحل پایانی مجتمع مسکونی سهندیه تبریز بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان و آقای خداپور مسئول مسکن این مرکز از مجتمع مسکونی سهندیه تبریز بازدید کردند.
   در جریان این بازدید، مهندس مستمع مدیر عامل شرکت آذرمبنا و مسئول اجرای این پروژه گزارشی از نحوه پیشرفت این مجموعه ارائه کرد.
   وی گفت: برابر برنامه پیش بینی شده ما می‌توانستیم این پروژه را در بهمن 95 به اعضا تحویل دهیم ولی متأسفانه به علت سرمای بیش از حد هوای این منطقه امکان ادامه ساخت و ساز میسر نشد.
   مهندس مستمع ادامه داد: از شروع سال جدید ادامه کارهای فنی با سرعت بیشتری ادامه یافته است و انشاالله از 15 خرداد امسال تحویل موقت واحدها شروع خواهد شد.
   همچنین، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، ضمن تقدیر و تشکر از همه دست‌اندرکاران این مجموعه گفت: مرکز خدمات در همکاری با تعاونی مسکن مهر شماره 1 سردرود و شرکت آذرمبنا، تجربه خوبی را به دست آورد.
   وی با بیان اینکه همه تلاش مرکز خدمات ارائه خدمات بهتر و مناسب به طلاب می‌باشد افزود: مسکن از اساسی‌ترین دغدغه‌های طلاب برای ادامه تحصیل است و مجموعه مسکن مرکز خدمات نیز سعی دارند این مشکل را در کشور برطرف کنند و در استان ما هم به لطف الهی قدم‌های خوب و مؤثری برداشته شده است.
   مدیر مرکز خدمات استان در ادامه از قسمت‌های مختلف این کارگاه بازدید و از نزدیک در جریان ادامه پیشرفت پروژه قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: