مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری اولین جلسه کمیسیون خدمات ویژه در استان سیستان و بلوچستان

   کد: 1011
   ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
   اولین جلسه کمیسیون خدمات ویژه در استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.
   برگزاری اولین جلسه کمیسیون خدمات ویژه در استان سیستان و بلوچستان
   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان، اولین جلسه کمیسیون خدمات ویژه در استان با حضور حضرات: حجه الاسلام و المسلمین جعفری گیلانی نماینده هیئت مدیره مرکز و حجه الاسلام و المسلمین شاکری معاون خدمات فرهنگی ورفاهی مرکز، حجه الاسلام و المسلمین غیاثی نماینده مدیر مرکز، حجه الاسلام و المسلمین حسام افروز مدیر کل حراست و بازرسی مرکز و جناب آقای جعفریان مدیر کل خدمات رفاهی مرکز و جناب اقای باطنی رئیس اداره خدمات امدادی مرکز، به همراه حجه الاسلام و المسلمین انصاری مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان وبلوچستان برگزار گردید.
   این جلسه که ابتدا با پخش گزارش تصویری از وضعیت معیشتی طلاب وروحانیون استان شروع گردید و بعد از آن با سخنان حضرت حجه الاسلام و المسلمین جعفری گیلانی ادامه یافت. در ادامه جلسه حجه الاسلام و المسلمین شاکری ضمن تأثر از تصاویر پخش شده فرمودند مرکز خدمات حوزه های علمیه مسئول رفاه طلاب و روحانیون هست و باید بتواند حداقل امکانات رفاهی و معیشتی را برای طلاب و روحانیون فراهم سازد. ایشان در ادامه افزودند: نباید فراموش کنیم که سیستان دارای علماء و روحانیون معروفی بوده و هست و با توجه به وسعت گستردگی محرومیت در این منطقه بتوانیم آنچه که حق طلاب منطقه هست را ادا کنیم.
   در ادمه جلسه مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از حضور همکاران ستاد در مرکز خدمات حوزه های علمیه استان ضمن ارائه گزارشی از محرومیت های طلاب وروحانیون استان، اظهار امیدواری کردند که تشریف فرمائی آنها به استان انشاء الله مایه خیر و برکت برای طلاب و روحانیون استان باشد.
   یاد آور می گردد در این جلسه تعداد 286 عدد پرونده کمیسیون خدمات ویژه مورد بررسی قرار گرفت.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.