• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • بازدید از واحدهای مسکن مهر شهرستان بناب

   کد: 10708
   ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
   تبریز/ مدیر کل خدمات مسکن و امور بهره‌برداران معاونت مسکن مرکز خدمات به همراه مسئول امور فنی و عمرانی این معاونت از 23 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی در شهرک ولی‌عصر(عج) شهرستان بناب بازدید کردند.
   بازدید از واحدهای مسکن مهر شهرستان بناب

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، آقای خان احمدی مدیر کل خدمات مسکن و امور بهره‌برداران و مهندس جهانبخشیان مسئول امور فنی و عمرانی معاونت مسکن مرکز خدمات از 23 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی در شهرک ولی‌عصر(عج) بازدید کردند.
   پس از این بازدید آقای خان احمدی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین بنابی مدیر مدرسه علمیه بناب گفت: با توجه به اهمیت بحث مسکن و ضرورت تهیه آن برای طلاب، مرکز خدمات تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات طلاب در این زمینه انجام می‌دهد.
   وی افزود: مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی تاکنون بیش از 600 واحد برای طلاب رایزنی و شناسایی کرده است که سهم طلاب این حوزه نسبت به طلاب معیل برابر فرم خود اظهاری سامانه مرکز خدمات در سطح پایینی قرار دارد که امید است با همکاری شما، این روند به زودی افزایش داشته باشد.
   در ادامه جلسه، حجت الاسلام و المسلمین بنابی ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات در خدمت به طلاب و روحانیون، گفت: طلاب معیل این حوزه متقاضی دریافت مسکن بوده و هستند ولی متأسفانه به علت وضعیت شهریه و درآمد پایین امکان خرید آنها در سطح پایین است.
   وی ابراز امیدواری کرد با همکاری مرکز خدمات و بکارگیری ظرفیت‌های استانی گام‌های مؤثری برای کاهش مشکل مسکن طلاب این مدرسه برداشته شود.
   در پایان این دیدار، مسئولان مرکز خدمات از دو پروژه مسکن مهر اداره راه و شهرسازی و پروژه زیتون بنیاد مسکن بازدید کردند و در جریان پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفتند.
   آقای سزاوار سرپرست اداره راه و شهرسازی بناب گزارشی از نحوه کار و پیشرفت پروژه‌ها ارائه کرد و گفت: با توجه به دارا بودن وام 4 درصدی، این پروژه‌ها دارای شرایط مناسبی هستند و طلاب عزیز باید این موقعیت را مغتنم شمرده و به فراخوان مرکز خدمات پاسخ دهند.

   گفتنی است، شهرستان بناب در 110 کیلومتری از مرکز استان (تبریز) قرار داشته و دارای دو مدرسه علمیه برادران با بیش از 500 طلبه و مدرسه خواهران با بیش از 300 طلبه است.
   این شهرستان با همت برادران بنابی در سطح کشور یکی از بی‌نظیرترین حوزه‌های علمیه را داراست که تاکنون توانسته طلاب فرهیخته‌ای را پرورش دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: