• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • بازدید از پروژه مسکن مهر شهرستان ملکان

   کد: 10710
   ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
   تبریز/ مدیر کل خدمات مسکن و امور بهره‌برداران معاونت مسکن مرکز خدمات از پروژه مسکن مهر شهرستان ملکان بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، آقای خان احمدی مدیر کل خدمات مسکن و امور بهره‌برداران مرکز خدمات از نحوه پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن مهر شهرستان ملکان بازدید کرد.
   در این بازدید، مهندس اجاقی مسئول کارگاه این پروژه گزارشی از پیشرفت آن ارائه و زمان‌بندی بهره‌برداری از پروژه را شهریور تا آذر ماه سال جاری عنوان کرد.
   وی گفت: با توجه دستور شرکت توسعه مسکن آذربایجان این پروژه از شهریور سال 1396 تدریجاً با تسویه اعضاء و معرفی برای تقسیط بانکی تا آذر امسال به طور کامل واگذار خواهد شد.
   مهندس جهانبخشیان مسئول فنی و عمرانی معاونت مسکن نیز با پیگیری کارهای فنی و عمرانی این پروژه، در جریان دقیق کارهای ساختمانی قرار گرفت و متوسط پیشرفت پروژه را مناسب ارزیابی کرد.
   این پروژه 164 واحدی در نزدیکی بیمارستان ملکان واقع شده و تمامی زیرساخت‌های ساختمانی اعم از آب و فاضلاب، برق و گاز را دارد. تعداد 40 واحد از این پروژه به‌صورت پیش فروش توسط مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی خریداری شده است و تاکنون 16 نفر از طلاب و روحانیون فاقد مسکن در این پروژه قرارداد رسمی واگذاری امضاء کرده‌اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: