• [ اخبار مسکن تهران ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • نشست اعضای پروژه مسکن مهر پرشین پرند و مسئولان مرکز خدمات استان تهران

   کد: 10731
   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
   تهران/ مدیر مرکز خدمات استان تهران با اعضای پروژه مسکن مهر 270 واحدی پرشین پیرامون مشکلات این پروژه دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، نشست اعضای پروژه مسکن مهر پرشین پرند با مسئولان مرکز خدمات استان با حضور حجج اسلام و المسلمین اکبری مدیر مرکز خدمات استان و ابراهیمی معاون اداری و مالی این مرکز برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، آقای عباس جدی معاون مسکن استان، ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، گزارشی از روند انتخاب پروژه پرشین، عقد تفاهم‌نامه، روند تشکیل پرونده طلاب و واریزی‌های آن‌ها ارائه کرد.
   در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری ضمن عرض خیرمقدم به حضار و تبریک پیشاپیش ماه مبارک رمضان، روند پیشرفت پروژه و مشکلات پیش رو را تشریح کرد.
   وی با بیان اینکه مرکز خدمات در تلاش است تا واحدهای طلاب در زمان مقرر تحویل داده شود، گفت: امیدواریم تا با برداشتن گام‌هایی مؤثر در زمینهٔ مسکن طلاب و روحانیون استان، آرامش و رفاه نسبی برای آن‌ها و خانواده محترمشان فراهم شود.
   مدیر مرکز خدمات استان افزود: در پی دریافت خبرهایی مبنی بر افزایش قیمت واحدهای پروژه، هفته گذشته به همراه معاون مسکن مرکز خدمات با آقای مهندس طاهری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند دیدار کردیم.
   وی ادامه داد: در این جلسه تعین تکلیف آنالیز قیمت پروژه و به حداقل رساندن افزایش قیمت واحدها در کوتاه‌ترین زمان مورد تأکید قرار گرفت و تصمیمات مناسبی در این زمینه گرفته شد.
   در پایان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری پس از بیان مطالب خود به سؤالات و دغدغه‌های به وجود آمده برای طلاب و روحانیون عضو پروژه مسکن پرند پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: