• [ اخبار مسکن تهران ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • جلسه مشترک مرکز خدمات استان تهران و شرکت عمران مسکن پرند

   کد: 10735
   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
   تهران/ جلسه مشترک مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران و معاون مسکن این مرکز با مدیر عامل شرکت عمران مسکن پرند به منظور بررسی مشکلات پروژه پرشین پرند برگزار شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات استان تهران و شرکت عمران مسکن پرند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، در پی دریافت اخباری مبنی بر افزایش قیمت واحدهای پروژه 270 واحدی پرشین پرند، مدیر مرکز خدمات استان و معاون مسکن این مرکز با آقای مهندس طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند دیدار و گفتگو کرند.
   در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین اکبری دغدغه متقاضیان این پروژه ناشی از افزایش قیمت واحدها را به وی منعکس نمود و درخواست کرد در اسرع وقت آنالیز قیمت واحدهای این پروژه تعیین تکلیف شده و در اختیار این مرکز قرار بگیرد.
   آقای مهندس طاهری از سکونت طلاب و روحانیون در این شهر جدید استقبال و ابراز خشنودی نمود و بر تاثیر گذار بودن این قشر در فضای فرهنگی شهر، تاکید داشت.
   وی با بیان اینکه پروژه 270 واحدی پرشین یکی از پروژه‌های خیلی خوب اجرا شده در شهر پرند است، اظهار داشت: مبلغ وام پروژه از 30 میلیون تومان به 40 میلیون تومان افزایش داشته و در حال پیگیری و تزریق منابع مالی به پروژه هستیم.
   وی با اشاره به اینکه مرجع تصمیم‌گیری و قیمت‌گذاری واحدها شرکت عمران است، قول داد: ظرف کوتاهترین زمان آنالیز قیمت پروژه محاسبه و نهایی شده و در اختیار مرکز نیز قرار گیرد.
   در ادامه، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به محل پروژه مراجعه و ضمن صحبت با مسئولان کارگاهی و اجرایی، از پیشرفت فیزیکی پروژه بازدید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: