مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مدیر مرکز خدمات کاشان با امام‌جمعه شهرستان آران و بیدگل

   کد: 10768
   ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
   کاشان/ مدیر مرکز خدمات کاشان با امام جمعه شهرستان آران و بیدگل پیرامون مشکلات مسکن طلاب و روحانیون منطقه دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مدیر مرکز خدمات کاشان به همراه کارشناس مسکن این مرکز با آیت الله موسوی، امام جمعه شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار پیرامون مشکلات واگذاری زمین توسط اداره راه و شهرسازی این شهرستان جهت تأمین مسکن برای طلاب واجد شرایط صحبت شد و مقرر گردید تعدادی واحد مسکن مهر فاقد متقاضی به مرکز خدمات معرفی شود.
   آیت الله موسوی در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت‌های مرکز خدمات، این خدمات را ارزشمند دانست و افزود: یکی از مهم‌ترین مشکلات طلاب موضوع مسکن است که رفع این مشکل تلاش مضاعف و سرعت در عمل را می‌طلبد.
   وی سیاست احداث مسکن طلاب به صورت پراکنده در نقاط مختلف شهر را قابل تقدیر برشمرد و گفت: حضور روحانیون در مرکز و نقاط مختلف شهر و زندگی آنها در بین مردم، در توسعه فرهنگ و مقابله با تهاجم فرهنگی بسیار مؤثر است.
   امام جمعه شهرستان آران و بیدگل ارائه خدمات به طلاب و روحانیون را مایه مباهات دانست و گفت: از تمامی ظرفیت‌های موجود جهت تأمین و ساخت مسکن طلاب و روحانیون استفاده خواهد کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین یوسفی در این جلسه به بیان مشکلات معیشتی طلاب و خانواده‌هایشان پرداخت و گفت: با توجه به شعار سال مرکز خدمات (ارتقای هدفمندی خدمات، توانمند سازی معیشتی خانواده طلاب، انسجام سازمانی) رسیدگی به مسائل معیشتی طلاب از اولویت‌های مرکز خدمات است که ازجمله مهم‌ترین مسائل، موضوع تأمین مسکن است.
   مدیر مرکز خدمات با اشاره به ساخت و تحویل مسکن 96 واحدی طلاب گفت: اولویت مرکز خدمات برای ساخت مسکن، تمرکززدایی است تا بتوان از لحاظ اجتماعی و فرهنگی با حضور روحانیت در سطح جامعه به هدف عالی حوزه دست یافت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.