مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه مرکز خدمات و بنیاد مسکن استان گیلان مطرح شد

   متقاضیان ثبت نام کننده در طرح ساخت مسکن روستایی سریع‌تر اقدام نمایند

   کد: 11008
   ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
   رشت/ متقاضیانی که در طرح ساخت مسکن روستایی ثبت نام کرده‌اند هر چه سریع‌تر نسبت به دریافت پروانه ساخت و ارائه به بنیاد مسکن اقدام نمایند تا با مشکل کمبود سهمیه مواجه نشوند.
   متقاضیان ثبت نام کننده در طرح ساخت مسکن روستایی سریع‌تر اقدام نمایند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مهندس بابایی معاون مسکن شهری، مهندس رحمتیان معاون مسکن روستایی و مهندس قاسمیان جانشین معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان برگزار شد.
   مهندس بابایی در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، گزارشی در مورد فعالیت‌های بنیاد مسکن استان ارائه کرد.
   وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نسبت به پیگیری‌های لازم جهت تکمیل بلوک‌ها و واگذاری به متقاضیان تا پاییز سال 96 اقدام خواهد کرد، البته این امر منوط به افزایش آورده نقدی و انجام موارد مربوط به عقد قرارداد توسط متقاضیان محترم می‌باشد.
   وی بیان کرد: با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن مهر کیاشهر، تلاش خواهد شد تا نسبت به تکمیل و واگذاری واحدها تا پایان سال 96 اقدام شود و همچنین دو پروژه جدید در بندرانزلی و رودبار جهت واگذاری به متقاضیان مورد بررسی قرار گیرد.
   معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان تصریح کرد: متقاضیانی که در طرح ساخت مسکن روستایی ثبت نام کرده‌اند هر چه سریع‌تر نسبت به دریافت پروانه ساخت و ارائه به بنیاد مسکن اقدام نمایند تا با مشکل کمبود سهمیه مواجه نشوند.
   وی اعلام کرد: در خصوص واگذاری زمین به متقاضیان هنوز هیچ‌گونه زمین بدون معارض و قابل واگذاری توسط بنیاد مسکن شناسایی نگردیده است.
   لازم به ذکر است، در این جلسه معاون امور مالی مرکز خدمات استان و جمعی از کارشناسان بنیاد مسکن استان نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.