مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلابِ استان البرز برگزار شد

   کد: 11072
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
   کرج/ پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان البرز در سال 96 باهدف پیگیری طرح جامع تأمین مسکن طلاب و روحانیون برگزار شد.
   پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلابِ استان البرز برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان البرز در سال 96 برگزار شد.
   دستور کار این جلسه که در استانداری برگزار شد پیگیری طرح جامع تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان بود.
   در ابتدای جلسه آقای فانی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک، ضمن خوش‌آمد گوئی به اعضای جلسه، بر لزوم حل مشکلات و مسائل مربوط به مسکن طلاب و روحانیون استان تأکید کرد.
   آقای رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان، آمادگی این اداره را برای واگذاری 40 واحد مسکونی در طرح نیارش واقع در مسکن مهر ابریشم کیانمهر و مسکن مهر صدرالنور ماهدشت جهت تأمین مسکن طلاب اعلام کرد.
   همچنین، آقای رحیمی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، همکاری در راستای تأمین مسکن طلاب در روستاهای جارو، ولیان، نجم‌آباد، نکوجار و انبار تپه، را خواستار شد.
   در ادامه، مقرر شد مرکز خدمات استان مذاکره با پیمانکار جهت تصمیم گیری در مورد هزینه‌های مازاد واحدهای مسکونی و تعامل با اداره مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی را در دستور کار خود قرار دهد.
   در پایان، مصوب شد مرکز خدمات پیش‌نویس مکاتبه خطاب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تأمین مسکن طلاب را آماده و جهت طی سیر مراحل اداری به استانداری البرز ارائه کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.