مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست مدیر مرکز خدمات استان تهران و اعضای پروژه مسکن سیروس برگزار شد

   کد: 11087
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
   تهران/ نشست مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران و اعضای پروژه مسکن سیروس به‌منظور بررسی مشکلات این مجتمع در مرکز خدمات برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، در ابتدای این نشست جمعی از اعضای پروژه مشکلات و دغدغه‌های خود را که ناشی از محیط پروژه و نواقص این مجتمع مسکونی بود مطرح کردند.
   همچنین یکی از درخواست‌های طلاب راه‌اندازی آسانسورهای پروژه بود که از حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم اکبری خواستند با توجه به اینکه چندین خانوار در این مجتمع در حال حاضر سکونت دارند مرکز خدمات با رایزنی با پیمانکار و اخذ مجوزات لازم این مشکل را رفع کند.
   مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، از روند اجرای پروژه از ابتدا تا این مرحله و پیگیری‌های مجدانه مرکز خدمات جهت رفع مشکلات در تحویل، تکمیل و انشعابات آن، توضیحاتی را بیان کرد.
   وی افزود: کارکنان این مرکز خود را خدمت‌گزار طلاب می‌دانند و تمام تلاش خود را برای اتمام هرچه سریع‌تر این پروژه انجام خواهند داد.
   حجت الاسلام والمسلمین اکبری در این جلسه قول داد که در اولین فرصت جلسه‌ای با حضور مسئولان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و پیمانکار پروژه سیروس تشکیل شود و مشکلات مطرح‌شده توسط طلاب رسیدگی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.