• [ شورای سیاستگذاری مسکن تهران ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • با حضور مسئولان مرکز خدمات و پیمانکار پروژه سیروس تهران

   مشکلات پروژه سیروس تهران بررسی شد

   کد: 11095
   ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
   تهران/ نشست بررسی مشکلات پروژه سیروس تهران با حضور مسئولان مرکز خدمات و پیمانکار در محل پروژه برگزار شد.
   مشکلات پروژه سیروس تهران بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، نشست بررسی مشکلات پروژه سیروس با حضور مسئولان مرکز خدمات و پیمانکار در محل پروژه سیروس برگزار شد .
   در ابتدای این نشست آقای جدی معاون مسکن مرکز خدمات استان تهران به بیان مشکلات طلاب در این مجتمع و همچنین مشکلات اساسی این پروژه تحت عناوینی همچون انشعابات برق و گاز عدم راه‌اندازی آسانسورها، امنیت پروژه، زمان تحویل پارکینگ‌ها و انباری‌ها، کیفیت پایین بعضی لوازم مصرفی و ... پرداخت .
   در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مهندس محمودی کلایه در خصوص مشکلات مطرح شده توضیحاتی را ارائه کرد و عدم راه‌اندازی آسانسورها به دلیل ایرادات مطرح شده از سوی مشاور پروژه را غیر قابل قبول دانست و به شدت اعتراض نمود.
   در این جلسه مقرر شد:
   1- مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با قبول تضمین ارائه شده از سوی شرکت ارمغان بجنورد(پیمانکار)، بخشی از مطالبات این شرکت را که می‌بایست تا مرحله اخذ سند مالکیت نگه داشته می‌شد آزاد کرده و هزینه انشعابات برق کل پروژه را پرداخت کند.
   با توجه به انجام عملیات حفاری و نصب علمک گاز، سازنده متعهد گردید که شبکه داخلی گاز در پروژه را ظرف مدت یک هفته تکمیل نماید و اقدامات لازم برای بازدید و اخذ تأییدیه توسط نظام مهندسی گاز را پیگیری کند.
   3- در راستای تأمین امنیت پروژه مقرر شد در بخش انتهای مجتمع و بر روی دیوارها نرده و حفاظ فلزی اجرا و نصب شود.
   4- سازنده متعهد شد تا نسبت به اجرای باقی‌مانده انباری‌ها در اسرع وقت اقدام نماید.
   5- سازنده متعهد گردید به محض اتمام عملیات لوله‌کشی داخلی گاز و نصب کنتورهای گاز نسبت به نظافت پارکینگ، خط‌کشی و نصب تابلوهای مربوطه به پارکینگ‌ها اقدام نماید.
   شایان ذکر است، این نشست با حضور حجج اسلام والمسلمین هادی اکبری معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، ابراهیم اکبری مدیر مرکز خدمات استان تهران، سید علا رفیعی مدیرکل دفتر املاک و پیگیری‌های ویژه، محمودی کلایه مدیرکل فنی و مهندسی معاونت مسکن و جناب آقایان مهندس پژمان معاون سابق وزیر راه و شهرسازی و عضو هیئت‌مدیره موسسه مسکن طلاب، همدانیان رئیس اداره حقوقی مرکز خدمات، عباس جدی معاون مسکن استان تهران، کردستانی مشاور و بازرس معاون مسکن مرکز خدمات و مهندس رضایی پیمانکار پروژه تشکیل شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: