• [ اخبار مسکن خراسان رضوی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • استاندار خراسان رضوی در مراسم افتتاح پروژه مسکن مهرگان طلاب:

   ﻣﺸﮑﻼت ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺷﻬﺮﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﺸﺎرﮐﺖ روﺣﺎﻧﯿﻮن ﺣﻞ می‌شود

   کد: 11222
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
   مشهد/ استاندار خراسان رضوی با اشاره به نقش مؤثر روحانیون در جامعه، گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات اساسی در حاشیه شهرها، مسئله توسعه فرهنگی است که با مشارکت طلاب و روحانیون حل می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، در مراسم افتتاحیه پروژه مسکن طلاب و روحانیون در شهرک مهرگان مشهد که با حضور جمعی از مسئولان استانی و مرکز خدمات برگزار شد، با اشاره به‌ضرورت توجه ویژه به حوزه فرهنگ، گفت: توسعه فرهنگی و ارزش‌های دینی یکی از اهداف بلند انقلاب اسلامی است.
   استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: با گسترش روزبه‌روز شهرها، اشاعه باورها و ارزش‌های دینی نیز اهمیت پیدا می‌کند که طلاب در این مسیر مأموریت مستقیم و نقش کلیدی دارند.
   وی ادامه داد: دنیا دریافته که پایه‌های قدرت نظام جمهوری اسلامی بر پایبندی به ارزش‌های دینی و اسلامی است به همین دلیل تهاجمات فرهنگی در فضای مجازی، کتاب و مقالات در حال افزایش است.
   رشیدیان با اشاره به نقش مؤثر روحانیون در جامعه، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات اساسی در حاشیه شهرها، مسئله توسعه فرهنگی است که با مشارکت طلاب و روحانیون حل می‌شود.
   استاندار خراسان رضوی در پایان ابراز کرد: خوشبختانه مسائل و موضوعات حاد مربوط به حاشیه شهر مشهد مدیریت‌شده و بر این اساس پارک‌ها و فضای سبز و مراکز سلامت در این مناطق رو به توسعه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: