مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل‌توجه طلاب و روحانیون استان مازندران

   ساری: ثبت نام از زیارت اولی‌ها برای سفر به مشهد مقدس

   کد: 11259
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
   تعداد بازدید: 489
   ساری: ثبت نام از زیارت اولی‌ها برای سفر به مشهد مقدس

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران به اطلاع طلاب برادر متأهل و غیر شاغل ایرانی در استان می‌رساند مرکز خدمات در نظر دارد با همکاری مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت مشهد مقدس، طلابی را که هیچ‌گاه(سفر اولی‌ها) و یا طی 10 سال گذشته(چه از طریق آزاد یا از طرف مرکز خدمات) توفیق زیارت حرم ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا(ع) نداشته‌اند را شناسایی و این افراد و خانواده‌های محترمشان را در قالب کاروان‌های گروهی به مشهد مقدس اعزام کند.
   لذا جهت شناسایی و ایجاد بسترهای اجرایی این اردوی خانوادگی آن دسته از طلاب و روحانیونی که شرایط لازم جهت اعزام را دارند فقط تا تاریخ 20 مردادماه فرصت دارند به مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بخش فرهنگی مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

   شایان ذکر است طلاب محترم الزاماً باید غیر شاغل، مرد، متاهل و ایرانی باشند.
   شماره تماس: 09391638955 (واحد فرهنگی حجت‌الاسلام نادعلی ابراهیمی)

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.