• [ اخبار مسکن آذربایجان شرقی ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • آغاز تحویل واحدهای پروژه مسکونی سهندیه تبریز

   کد: 11275
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
   تبریز/ مجتمع مسکونی 464 واحدی سهندیه واقع در فاز 4 شهر جدید سهند که 170 نفر از طلاب استان از اعضای این مجتمع هستند از اواسط تیرماه در حال واگذاری به اعضا است.
   آغاز تحویل واحدهای پروژه مسکونی سهندیه تبریز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، مجتمع مسکونی 464 واحدی سهندیه واقع در فاز 4 شهر جدید سهند که 170 نفر از طلاب استان از اعضای این مجتمع هستند از اواسط تیرماه در حال واگذاری به اعضا است.
   علی خداپور معاون مسکن مرکز خدمات استان در بازدید نهایی از وضعیت اتمام پروژه مسکونی سهندیه، در جریان کامل چگونگی تحویل واحدها قرار گرفت.
   خداپور در این بازدید ضمن تشکر از زحمات مهندس مستمع مدیر شرکت آذرمبنا، برخی از موارد مورد اعتراض در زمان تحویل واحدها را بیان کرد و خواستار رفع این مشکلات در اسرع وقت شد.
   مهندس مستمع ضمن تشکر از مسئولان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه که در طول دو سال گذشته بازدیدهای مستمری از این پروژه داشته‌اند گفت: پروژه سهندیه قابل مقایسه با ساخت و سازهای مسکن مهر نیست و در این مجتمع حقیقتاً از جنس‌های درجه یک ایرانی استفاده شده است.
   شایان ذکر است، مجتمع مسکونی سهندیه با 464 واحد در 22 بلوک با محوطه‌ای به مساحت زیر بنای 80/217/40 متر مربع ساخته شده است. در هر بلوک این مجتمع 23 واحد قرار دارد و مساحت ناخالص هر واحد 43/87 متر مربع و مساحت خالص 73 متر است.این مجتمع در فاز 4 شهر جدید سهند با تسهیلات دولتی 4 درصدی و حمایت مرکز خدمات برای طلاب تهیه شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: