مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات

   عملکرد صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان ارزیابی شد

   کد: 11283
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۵
   زاهدان/ نمایندگان صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نحوه عملکرد صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان را ارزیابی کردند.
   عملکرد صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان ارزیابی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین انصاری مدیر مرکز خدمات استان ضمن عرض خوش‌آمد گویی به مسئولین صندوق قرض‌الحسنه، به وضعیت معیشتی طلاب و محرومیت در این استان و صعب‌العبور بودن مسیرها در این استان اشاره کرد و در درخواست کرد شرایطی ویژه برای ثبت‌نام و پرداخت وام‌های صندوق در این استان در نظر گرفته شود.
   وی همچنین درخواست کرد سقف پرداخت وام در این استان افزایش یابد تا طلاب بتوانند گوشه‌ای از مشکلات خود را حل کنند و بدون دغدغه به تحصیل بپردازند.
   در ادامه، حجت الاسلام مهدی نژاد کاربر صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان گزارش کاملی از وضعیت اعطای وام به طلاب استان اعلام و افزایش اعتبارات استان را خواستار شد.
   همچنین، آقایان حسینی رئیس اداره حقوقی و نجفی رئیس اداره تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه ضمن ارائه گزارش، مشکلات موجود را بررسی و برای حل مشکلات طلاب و روحانیون راهکارهای مناسب ارائه کردند.
   در این جلسه ضمن رضایتمندی از عملکرد صندوق قرض‌الحسنه آموزش‌های لازم به کاربر صندوق داده شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.