مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور اعضای پروژه مسکونی طلاب پرند تهران در مرکز خدمات استان صورت گرفت

   نشست مشترک با اعضای پروژه مسکونی پرشین طلاب پرند

   کد: 11495
   ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
   تهران/ نشست مدیر مرکز خدمات استان تهران و اعضای پروژه مسکونی پرشین پرند در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
   نشست مشترک با اعضای پروژه مسکونی پرشین طلاب پرند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، نشست مدیر مرکز خدمات استان و اعضای پروژه مسکونی پرشین پرند تهران در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
   در ابتدای این نشست جمعی از اعضای پروژه، مشکلات و دغدغه‌های خود را که ناشی از موعد تحویل، قیمت نهایی واحدها، نحوه مساعدت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به طلاب و نواقص این پروژه مسکونی بود مطرح کردند.
   در ادامه آقای عباس جدی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گزارشی تصویری از روند پیشرفت لحظه‌به‌لحظه این پروژه از ابتدای ثبت‌نام طلاب ارائه کرد و نکات ضروری را به اعضای این پروژه متذکر شد.
   مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان و غدیر، از روند اجرای پروژه از ابتدا تا این مرحله و پیگیری‌های مجدانه مرکز خدمات جهت رفع مشکلات، توضیحات تکمیلی را بیان کرد.
   وی افزود: کارکنان این مرکز خود را خدمت‌گزار طلاب می‌دانند و تمام تلاش خود را برای اتمام هرچه سریع‌تر این پروژه انجام خواهند داد.
   همچنین آقای خان احمدی به‌عنوان نماینده معاونت مسکن مرکز خدمات، توضیحاتی تخصصی پیرامون استحکام بنا و نحوه مشارکت طلاب در این پروژه ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.