مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار مدیر مرکز خدمات و مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان

   کد: 11568
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
   گیلان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با یکدیگر دیدار و مشکلات پروژه‌های در دست اقدام مسکن طلاب این استان را مورد بررسی قرار دادند.
   دیدار مدیر مرکز خدمات و مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات و مهندس خاوری مدیرکل راه و شهرسازی استان در مرکز خدمات با یکدیگر دیدار و مشکلات پروژه‌های در دست اقدام مسکن طلاب و روحانیون را مورد بررسی قرار دادند.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی در این جلسه ضمن تبریک اعیاد ذی‌الحجه، مسکن را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات طلاب استان عنوان کرد و گفت: در راستای سیاست‌های کلی طرح جامع مسکن طلاب و روحانیون، مرکز خدمات گام‌های مهمی را برای کاهش مشکلات طلاب و روحانیون در این بخش برداشته است.
   مدیر مرکز خدمات استان اضافه کرد: پس از گذشت 20 سال از آغاز فعالیت مرکز خدمات، نداشتن ساختمان اداری مناسب یکی از مهم‌ترین موانع این مرکز در خدمت‌رسانی مناسب به طلاب و روحانیون است.
   در پایان این دیدار مهندس خاوری ضمن ابراز خرسندی از توفیق خدمت به طلاب و روحانیون گفت: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات پروژه‌های متعلق به مرکز خدمات انجام خواهیم داد.
   شایان‌ذکر است، آقای رسول حسین پور مدیر املاک حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در این جلسه حضور داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.