مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تعامل مرکز خدمات و بنیاد مسکن استان قزوین افزایش می‌یابد

   کد: 11655
   ۱۳۹۶/۰۷/۰۳
   قزوین/ جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن استان قزوین با هدف افزایش تعامل دو مجموعه برگزار شد.
   تعامل مرکز خدمات و بنیاد مسکن استان قزوین افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن استان با حضور مدیر مرکز خدمات استان و نمایندگان این بنیاد و معاونت مسکن مرکز خدمات برگزار و نحوه افزایش تعامل دو مجموعه بررسی شد.
   حجت الاسلام توسلی نژاد مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت‌های بنیاد مسکن استان در همکاری با مرکز خدمات، افزایش تعامل دو مجموعه را خواستار شد.
   وی گفت: مرکز خدمات و بنیاد مسکن می‌توانند با همکاری و تعامل مناسب برای کاهش دغدغه طلاب و روحانیون در زمینه مسکن گام مهمی را بردارند.
   در پایان این جلسه ضمن تبادل اطلاعات طلاب دارای شرایط، مقرر شد تسهیلات لازم جهت تأمین مسکن طلاب در شهر قزوین و شهرهای حومه و بالأخص روستاهای استان فراهم شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.