مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان خراسان جنوبی برگزار شد

   کد: 11658
   ۱۳۹۶/۰۷/۰۳
   بیرجند/ دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان خراسان جنوبی با حضور تمامی اعضا در استانداری برگزار شد.
   دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان خراسان جنوبی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و اوقاف و امور خیریه استان، در استانداری برگزار شد.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام جعفری راد ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین(ع) و ارائه نحوه خدمات‌رسانی مرکز خدمات به طلاب، همکاری همه‌جانبه ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه در استان را جهت کاهش مشکلات طلاب استان در زمینه مسکن خواستار شد.
   در ادامه جلسه مهندس فرهادی، معاون عمرانی استانداری با بیان اینکه هرگونه کمک و یا حمایتی از جانب استانداری نیاز باشد در اسرع وقت انجام خواهد شد.
   وی گفت: بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی استان موظفند پروژه‌های دارای شرایط را جهت بهره‌برداری و اطلاع‌رسانی به طلاب
   در اختیار مرکز خدمات قرار دهند.
   همچنین مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن استان، به انجام تعهدات این اداره کل در تفاهم‌نامه سه‌جانبه تأکید کرد و افزود: بنیاد مسکن استان آماده همکاری با مرکز خدمات در مورد پروژه‌های مسکونی این بنیاد در مرکز استان و شهرستان‌ها است و مشخصات پروژه‌ها جهت اطلاع‌رسانی به مرکز خدمات ارسال خواهد شد.
   در پایان حجت الاسلام هاشمی مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه استان نیز آمادگی این اداره کل را برای استفاده از ظرفیت زمین‌های وقفی برای کاهش مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان ارائه کرد.
   در پایان مصوباتی با موافقت تمام اعضا تصویب و جهت اجرا به هرکدام از بخش‌های مربوطه ابلاغ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.