مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با هدف هماهنگی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت

   مدیر مرکز خدمات و مدیر حوزه‌ علمیه استان فارس دیدار و گفتگو کردند

   کد: 11745
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   تعداد بازدید: 111
   شیراز/ جلسه مشترک مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر حوزه علمیه استان فارس با هدف هماهنگی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه استان برگزار شد.
   مدیر مرکز خدمات و مدیر حوزه‌ علمیه استان فارس دیدار و گفتگو کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجت الاسلام عباسپور مدیر مرکز خدمات استان با حضور در دفتر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان با حجت الاسلام والمسلمین عابدی مدیر این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
   در این جلسه که با موضوع هماهنگی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت برگزار شده بود، حجت الاسلام عباسپور گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات در برگزاری کارگاه‌های آموزشی با همکاری کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و همچنین برگزاری مسابقات پیامکی بهداشت و سلامت و اطلاع‌رسانی از طریق پورتال مرکز ارائه کرد.
   وی گفت: ترویج فرهنگ سلامت و برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مدارس علمیه بسیار ضروری است و لازم است همه ارگان‌های ذیربط به صورت هماهنگ جهت همه گیر شدن و گسترش این طرح همکاری کنند تا جامعه‌ای سالم و با نشاط داشته باشیم.
   همچنین حجت الاسلام و المسلمین عابدی در این جلسه ضمن عرض خوش آمد و تأکید بر لزوم اجرای طرح آموزش سلامت به طلاب و جامعه حوزوی، گفت: مرکز مدیریت حوزه با اعتقاد به اهمیت این موضوع، تلاش و همکاری خود را جهت اجرایی شدن آموزش بهداشت و سلامت به کار خواهد گرفت و ضمن اطلاع‌رسانی به مدارس علمیه، زمان‌بندی مناسبی برای آموزش در نظر می گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.