مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و هلال‌احمر استان فارس افزایش می‌یابد

   کد: 11749
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
   تعداد بازدید: 103
   شیراز/ جلسه مشترک مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مسئولان جمعیت هلال‌احمر استان فارس با هدف افزایش همکاری‌های دو مجموعه برگزار شد.
   همکاری مرکز خدمات و هلال‌احمر استان فارس افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، حجت الاسلام عباسپور مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات در زمینه‌های مختلف درمان، سلامت و بهداشت ارائه کرد و سپس همکاری و تعامل بیشتر دو مجموعه را خواستار شد.
   وی درخواست کرد با هماهنگی مدارس علمیه استان و زمان‌بندی مناسب، دوره‌های آموزشی امداد و نجات ویژه طلاب و روحانیون توسط جمعیت هلال‌احمر استان برگزار شود.
   وی همچنین تعامل دو مجموعه در استفاده از درمانگاه نجات که متعلق به هلال‌احمر است را خواستار شد و مقرر گردید در مورد مسائل مورد توافق، بررسی‌های بیشتری صورت پذیرد.
   در پایان این جلسه، حجت الاسلام قاسمی نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان فارس گفت: هلال‌احمر استان آمادگی کامل دارد که برنامه‌هایی را که مرکز خدمات مدّ نظر دارد برای خدمت به حوزویان معزز و خانوادهایشان به نحو شایسته ارائه دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.