مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه مشترک مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه استان سیستان و بلوچستان مطرح شد

   لزوم افزایش همکاری مراکز حوزوی برای کاهش موازی کاری‌ها

   کد: 11764
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
   تعداد بازدید: 131
   زاهدان/ جلسه مشترک مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیران دو مجموعه برگزار شد.
   لزوم افزایش همکاری مراکز حوزوی برای کاهش موازی کاری‌ها

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام انصاری مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه با بیان اینکه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تلاش بی‌وقفه‌ای جهت افزایش کمی و کیفی خدمات دارد اظهار داشت: باید کارگروه‌هایی در مجموعه حوزه علمیه تشکیل شود تا ضمن کارشناسی، مسائل آن را جهت برنامه‌ریزی به شورای هماهنگی مراکز حوزوی ارجاع دهند.
   وی با اشاره به مشکلات معیشتی طلاب و روحانیون استان، نسبت به شناسایی خیرین و معرفی آنان به مرکز خدمات با مشارکت مدیریت حوزه‌های علمیه استان تأکید کرد و افزود: یکی از راه‌های رفع مشکلات طلاب استفاده از ظرفیت‌های منابع خیرین در هر دو مجموعه است.
   همچنین، حجت الاسلام والمسلمین باقری مدیر حوزه علمیه استان، ضمن خوشامدگوئی، گزارشی از برنامه‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه ارائه کرد و افزود: همکاری بین مراکز حوزوی به‌خصوص مرکز مدیریت و مرکز خدمات می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کرده و موازی کاری در مجموعه‌های حوزوی را کاهش دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.