مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه:

   ارائه خدمات هدفمند تأثیر بسزایی در ایجاد انگیزه طلاب برای انجام رسالت‌های حوزوی دارد

   کد: 11765
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
   تعداد بازدید: 170
   مشهد/ حجت‌الاسلام حسام افروز گفت: ارائه خدمات هدفمند و بر اساس امتیازات، تأثیر بسزایی در ایجاد انگیزه طلاب برای انجام رسالت‌های حوزوی دارد.
   ارائه خدمات هدفمند تأثیر بسزایی در ایجاد انگیزه طلاب برای انجام رسالت‌های حوزوی دارد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، جلسه مشترک معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مراکز استانی خراسان رضوی، شمالی و جنوبی با حضور مدیران و مسئولان مربوطه با محوریت پالایش پرونده‌های مستمری‌بگیران و سنجش سلامت طلاب جدیدالورود در مشهد برگزار شد.
   حجت‌الاسلام حسام افروز معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در این جلسه به‌روز بودن اطلاعات و آمار را در برنامه‌ریزی و هدفمندی ارائه خدمات ضروری و مهم برشمرد و گفت: شرایط و مشکلات مستمری‌بگیران مرکز خدمات باهم یکسان نیست و ما باید بر اساس سیاست‌های مرکز، مستمری را به‌صورت هدفمند و بر اساس امتیازات و شرایط موجود پرداخت کنیم.
   وی پالایش پرونده‌های مستمری‌بگیران مرکز خدمات را مسئله‌ای زیربنایی و محوری دانست و افزود: شیوه‌نامه‌ای دقیق و کارشناسی شده و مطابق با نیازها، امتیازات و مشکلات تدوین‌شده است و این امر مستلزم پالایش مستمر پرونده‌های این قشر است.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ادامه داد: ارائه خدمات هدفمند و بر اساس امتیازات، تأثیر بسزایی در ایجاد انگیزه طلاب برای انجام رسالت‌های حوزوی دارد.
   وی مدیریت منابع موجود و صرفه‌جویی را از نتایج هدفمندی خدمات دانست و خاطرنشان کرد: طلاب مستمری‌بگیر مشکلات عدیده‌ای نظیر معلولیت، مستأجری و بیماری دارند ولی مرکز خدمات به خاطر محدودیت منابع مالی نمی‌تواند حمایت کاملی از آن‌ها داشته باشد.
   در ادامه جلسه دکتر یوسفی فرد مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات از انعقاد تفاهم‌نامه سنجش سلامت طلاب جدیدالورود با مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان خبر داد و گفت: افزایش همکاری‌ها با مرکز مدیریت حوزه علمیه باعث تسریع در روند مراحل پذیرش طلاب در مرکز خدمات می‌شود.
   شایان‌ذکر است در این جلسه معاون سلامت و امور بیمه‌ها، مدیرکل بیمه‌ها، مدیرکل بهداشت و سلامت و
   رئیس اداره سنجش سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیران و معاونین سلامت و امور بیمه‌های مراکز خدمات استان‌های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: