مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان گیلان برگزار شد

   کد: 11836
   ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
   رشت/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان گیلان با حضور اعضای شورا در دفتر معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان گیلان برگزار شد
   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، در ابتدای جلسه مهندس شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به حاضرین، موضوعات مطرح شده در جلسات قبلی و مصوبات انجام گرفته را بررسی کرد.
   حجت الاسلام لاکانی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه ضمن قدردانی از برگزاری جلسات شورا، گزارشی از مشکلات و وضعیت مسکن طلاب استان ارائه و از مدیر کل راه و شهرسازی به دلیل همکاری‌هایی که در این زمینه با مرکز خدمات داشته است تشکر کرد.
   مهندس خاوری مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز با اشاره به تغییر تسهیلات مسکن مهر از 30 میلیون تومان به 40 میلیون تومان با سود 7 درصد در مرکز استان و 4 درصد در شهرستان‌ها اظهار کرد: شرایط مناسبی در این زمینه وجود دارد و طلاب محترم می‌توانند در پروژه‌های باقیمانده ثبت‌نام کنند.
   مهندس بابایی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز با اشاره به تسهیل نمودن شرایط ثبت‌نام در پروژه شهرک ایثارگران منجیل گفت: کماکان در پروژه‌های شهرستان سیاهکل و همچنین شهرستان کیاشهر ظرفیت خالی جهت ثبت‌نام وجود دارد و پروژه سیاهکل تا پایان دی ماه و پروژه کیاشهر تا پایان سال96 به متقاضیان تحویل خواهد شد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.