مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • افتتاح شعبه اقماری سازمان تامین اجتماعی در محل ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان

   کد: 1105
   ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
   افتتاح شعبه اقماری سازمان تامین اجتماعی در محل ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان
   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان، شعبه اقماری تأمین اجتماعی در محل ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان افتتاح گردید. در این افتتاحیه که نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه محترم شهرستان زاهدان حضرت آیت الله سلیمانی و جمعی از مدیران سازمانی تامین اجتماعی استان حضور داشتند مدیران دو مجموعه ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این شعبه به سوالات خبرنگار صدا و سیمای استانی نیز پاسخ دادند. در این مصاحبه جناب آقای رخشانی مدیر کل محترم سازمان تأمین اجتماعی استان افتتاح این شعبه را در محل مرکز خدمات حوزه های علمیه یکی از گامهای مهم سازمان برشمردند و بیان داشتند که از این به بعد فاصله زمانی و مکانی شعبه دو سازمان تأمین اجتماعی زاهدان برای طلاب و روحانیون کوتاه و تمامی خدمات از قبیل ثبت نام، صدور دفترچه، تمدید و تعویض آن در این شعبه انجام خواهد گرفت. همچنین حجه الاسلام و المسلمین انصاری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی و همکاران ایشان در شعبه دو تامین اجتماعی زاهدان، آمار طلاب پذیرش شده در تامین اجتماعی استان را سه هزار نفر اعلام و از افزایش روزافزون این آمار خبر دادند.  


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.