مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • توسط مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان صورت گرفت

   دیدار با شهردار جدید کاشان

   کد: 11946
   ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
   کاشان/ حجت الاسلام یوسفی، مدیر مرکز خدمات کاشان با دکتر ابریشمی راد، شهردار جدید این شهرستان دیدار و انتصاب ایشان به سمت شهرداری کاشان را تبریک گفت.
   دیدار با شهردار جدید کاشان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، حجت الاسلام یوسفی، مدیر مرکز خدمات کاشان با دکتر ابریشمی راد، شهردار جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
   حجت الاسلام یوسفی در این جلسه ضمن تبریک و آرزوی موفقیت و سربلندی برای انتصاب ایشان به سمت شهرداری کاشان، به معرفی و تبیین فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اهداف این مرکز پرداخت و گفت: ارائه خدمات حداقلی به طلاب و روحانیون برای کاهش دغدغه آنان در پرداختن به امور طلبگی یکی از مهم‌ترین اهداف مرکز خدمات است.
   وی در ادامه به برخی فعالیت‌های مرکز خدمات در زمینه سلامت و خدمات فرهنگی ویژه خانواده‌ها اشاره و تکریم طلاب و خانواده‌های آنان را از اهداف مهم مرکز خدمات عنوان کرد.
   مدیر مرکز خدمات کاشان با اشاره به سیاست‌های کلان فرهنگی موردنظر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، بر توسعه کیفی و کمی حوزه‌های علمیه تأکید کرد و همکاری مسئولان و مدیران شهری با مرکز خدمات در خدمت به سربازان حضرت ولی‌عصر(عج) را خواستار شد.
   دکتر ابریشمی راد با بیان اینکه کاشان شهر دارالمؤمنین است گفت: حضور کثیری از طلاب علوم دینی جهت تحصیل در مدارس علمیه این منطقه وجود یک مرکز خدمات مستقل جهت خدمت‌رسانی به طلاب و خانواده‌هایشان را می‌طلبد.
   در پایان این جلسه، شهردار کاشان ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای کارکنان مرکز خدمات در خدمت رسانی به سربازان حضرت ولی‌عصر(عج) گفت: شهرداری کاشان با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود آمادگی خود را جهت همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در خدمت به طلاب و روحانیون مستقل اعلام می‌کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.