مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از پروژه های مسکن روستایی و شهری منطقه کاشان

   کد: 12048
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
   کاشان/ کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان با حضور در شهرستان آران و بیدگل و روستاهای ازوار و محمدآباد شهرستان کاشان از پروژه‌های مسکن روستایی و شهری این مناطق بازدید کرد.
   بازدید از پروژه های مسکن روستایی و شهری منطقه کاشان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، کارشناس مسکن مرکز خدمات با حضور در شهرستان آران و بیدگل و روستاهای ازوار و محمدآباد شهرستان کاشان از پروژه‌های مسکن روستایی و شهری این مناطق بازدید کرد.
   تسهیلات ارائه شده در پروژه‌های مسکن روستایی و شهری، حاصل تفاهم‌نامه سه‌جانبه ما بین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت است.
   از مهم‌ترین شرایط اعطای تسهیلات مسکن روستایی در جهت واگذاری زمین، بومی بودن در همان روستا و منطقه است و اشخاصی که از قبل اقدام به ساخت نموده‌اند و در حال حاضر متقاضی بهره‌مندی از تسهیلات بنیاد هستند، درصورتی‌که سازه در مرحله اسکلت باشد، با مکاتبه با استان و اخذ مجوز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.